En  tatlı heyecanlar!

Mutluluğa atılmış kocaman bir adımın altında ki büyük heyecanlar… Her detayın özenle hazırlandığı ‘’ Nerede, nasıl, kimler ile birlikte? ‘’ sorularının bir türlü karara vardırılamadığı ama her şeyin mükemmel olmasının istenildiği adım…

Heyecan dolu adımınızı atmadan önce tatlı bir veda ile güzel bir eğlenceyi hak ettiğinizi düşünüyoruz.

Evet; ‘’ Bekarlığa Veda ‘’!

 

Bir ayrım yapmıyor ve bu eğlencemizi hem erkek hem de kız tarafına sunmak istiyoruz. O Maestros olarak bizim için önemli olan tek şey, herkesin gönlünce eğlenip, mutlu olması.

Son zamanların en moda düğün eğlencelerinden biri olan bekarlığa veda, nasıl yapılacağı konusunda ise birçok sonuca varılabiliyor. Haliyle konseptlerde birbirinden oldukça farklı oluyor.

Biz size Yunan konsepti ile bütünleşen; Yunanistan’a kaçamak yapmış gibi hissedeceğiniz, Yunan müzikleri ile eğlenip Yunan lezzetlerine doyacağınız ve mekanımızın kendine has Yunan esintileri ile gönlünüzce coşabileceğiniz bir gecenin kapılarını aralıyoruz.

Yunan mitolojisindeki ‘’ ölümsüz tanrıların en güzeli ‘’ şeklinde tanımlanan Eros’un okları sizinde kalplerinize değmiş olacak ki bu mutlu yolda adım atıyor ve geleceğe birlikte yürüyorsunuz. Mutluluğunuza mutluluk katmak ve bu özel gününüzde sizin destekçilerinizden olmak istiyoruz.

 

Detaylar ve konsept hakkında bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Gelin en tatlı vedanızı birlikte hazırlayalım :)

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz